O nas

image

Firma Laserland od ponad 10 lat zajmuje się naprawą oraz sprzedażą nowych i używanych komputerów, ploterów, a także drukarek atramentowych, laserowych i termicznych.

Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu, nasza firma cieszy się uznaniem oraz niesłabnącym zaufaniem ze strony klientów, co przekłada się na stale poszerzające się grono klientów indywidualnych i biznesowych potwierdzających jakość i rzetelność świadczonych przez nas usług.

Nasza kadra pracownicza to zgrany i zaangażowany w pracę zespół młodych ludzi. Wszyscy nasi serwisanci to wyszkoleni profesjonaliści, którzy ciągle doskonalą się i powiększają swoje umiejętności i zainteresowania nie tylko w dziedzinach bezpośrednio związanych z pracą zawodową, ale także w tych, z którymi mają i chcą mieć styczność w życiu prywatnym. Dzięki temu mogą oni jeszcze lepiej służyć Państwu fachową i kompetentną pomocą.

Jednym z flagowych obszarów działalności naszej firmy jest sprzedaż urządzeń używanych. Oferowany przez nas sprzęt poleasingowy zanim trafi do odbiorcy, przechodzi przez szereg procesów konserwacyjnych i testowych. Testy wykonywane są pod pełnym obciążeniem urządzeń, dzięki czemu wszystkie jego funkcje są bardzo dokładnie sprawdzane. Wszystko po to, aby po przekazaniu drukarki uzyskać Państwa pełną satysfakcję. Zakupione u nas urządzenie objęte jest gwarancją, której okres zależny jest od rodzaju zakupionego sprzętu.

Nasza Firma oferuje Państwu także szybki i rzetelny serwis drukarek laserowych i atramentowych wszystkich znanych producentów: HP, LEXMARK, DELL, SAMSUNG, KYOCERA, OKI, ploterów HP oraz drukarek termicznych ZEBRA i DATAMAX .

Posiadamy certyfikat autoryzowanego RESELLERA drukarek termicznych ZEBRA.

Jesteśmy firmą z ambicjami, otwartą na rozwój i współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i biznesowym. Firmy dokonujące zakupu drukarek lub części w naszym sklepie oraz te korzystające z naszego serwisu zyskują podwójnie dzięki systemowi promocji skierowanemu do klientów biznesowych, który obejmuje m. in.:

  • możliwość uzyskania rabatów na zakup sprzętu
  • promocyjne ceny materiałów eksploatacyjnych
  • preferencyjne warunki korzystania z serwisu
  • indywidualny sposób rozliczeń

Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu, niezawodności i oszczędności.

Firma Laserland dostarcza drukarki dostosowane do Państwa potrzeb. Jesteśmy tutaj, aby sprostać wszystkim Państwa wymaganiom płynącym z konieczności prowadzenia biura, własnego przedsiębiorstwa, czy też zaopatrzonego w drukarkę gospodarstwa domowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Producenci

Avery Dennison
Canon
Datamax
Dell
Fujitsu
Handheld
HP
Lenovo
Lexmark
Motorola
Samsung
Xerox
Zebra
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie